Започни кариерата си в Kaufland като управител на филиал

С удоволствие поемаш отговорност и искаш да ръководиш екип от около 80 човека? Тогава можеш да допринесеш за развитието на динамичната среда в нашите филиали. С мисъл и действия, ориентирани изцяло към клиента, ще имаш възможност да осигуриш оптималните условия за седмичния пазар на нашите клиенти.

Искаш да кандидатстваш директно? Тук можеш да откриеш свободните ни позиции за Управител на филиал.

Основна информация

Твоята позиция Управител на филиал с един поглед

  • Ръководене и мотивация на целия екип в наш филиал
  • Динамична и предизвикателна атмосфера
  • Конкурентно възнаграждение и служебен автомобил (Audi A4/ BMW 3 или подобен)
  • Отговорни задачи и възможности за развитие

Задължения

Твоите задължения

Като наш управител ще имаш възможност да ръководиш самостоятелно един от нашите филиали. Мотивирай успешния си екип, развивай служителите, с които работиш и създай атмосфера изцяло ориентирана към клиента.

С твоя помощ и силен личен пример ще можеш да създадеш условия колегите ти да стават все по-добри с всеки изминал ден. Освен това на теб ще е поверено управлението на ключовите за филиала показатели, планирането на нуждата от персонал и потока от стока.

От наша страна ти предлагаме стабилност и възможност за развитие чрез регулярна обратна връзка, отговорни задачи и персонален план за обучение.

Предимства

Научи повече за това какво можем да ти предложим

  • 5-дневна работна седмица
  • Начално обучение, което да те подготви за нашите структури и процеси
  • Отлично възнаграждение
  • Работа с екип от утвърдени на пазара професионалисти

Повече за нашите предимства като работодател можеш да прочетеш тук.

Изисквания

Нашите изисквания

  • Завършено висше образование
  • Управленски опит
  • Силни комуникационни и организационни умения
  • Мислене и работа, ориентирани към резултатите
  • Висока лична ангажираност и гъвкавост

Твоят старт при нас

Към отворени позиции

Искаш да станеш част от екипа ни? Тук те чакат разнообразни кариерни възможности.

Към портал за кандидатстване

Регистрирай се сега, за да може винаги да следиш статуса на кандидатурата ти.

Към формуляр за контакт

Имаш още въпроси? Нашият екип по Подбор с удоволствие ще ти помогне.
Кандидатствай сега!

Търсиш интересна и динамична възможност?

Стани част от екипа ни на позиция БИЗНЕС АСИСТЕНТ!