jobs.kaufland.bg

Kaufland си заслужава.
Свободни позиции Вход Запазени

Асистент Търговец в Зеленчуци

Кандидатствай тук
01_kaufland_aga24_7853

Местоположение

{location} разстояние
Улица Скопие 1A
1233 София

Сфера на дейност

Търговия

Входящо ниво

Директно назначение

Вид заетост

Пълно работно време

Седмични работни часове

40

Вид на договора

Постоянен договор

Текстова рамка на външна обява

Твоите задачи:

  • Подпомагане с дейностите по формиране на цени и избор на асортимент
  • Определяне на рекламните активности, търговските цели и условията за работа, заедно със съответния Търговец
  • Участие в преговори и водене на комуникация с доставчици
  • Проследяване на конкуренцията и пазара
  • Съдействие с извършването на административните дейности

Нашето предложение:

  • Атрактивно трудово възнаграждение и постоянен трудов договор с 3-месечен изпитателен срок
  • 22 дни платен годишен отпуск
  • Ежемесечни ваучери за храна на стойност от 200 лв.
  • Стандартно работно време, коректност на отчитането му до минута чрез електронна система и по-кратък работен ден в петък
  • Осигурен безплатен паркинг при работа от офиса
  • Еднократен бонус при раждане на дете в семейството на стойност 600 лв.
  • Допълнително здравно застраховане, спортна карта и подаръчни пакети за Коледа, раждане на дете и ученик в семейството
  • Индивидуални възможности за развитие чрез разнообразни допълнителни курсове и обучения
  • Участие в различни фирмени инициативи и събития и възможност за до 3 месеца неплатен "творчески" отпуск след навършване на 5 години в компанията

Твоят профил:

  • Завършено висше образование в сферата на Икономика, Търговия или друга релевантна специалност
  • Отлична компютърна грамотност и задължително много добро владеене на Excel
  • Много добро владеене на немски и/или английски език писмено и говоримо
  • Поне 1 година професионален опит
  • Добри организационни и комуникативни умения

Твоята кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Личните данни, които доброволно предоставяш, се обработват в съответствие със Закона за защита на личните данни за целите на осъществяване на подбор.

В случай че твоята кандидатура бъде одобрена по документи, ще се свържем с теб по телефона.

Процес по кандидатстване

online-application.png

Онлайн кандидатстване

Можеш да кандидатстваш онлайн чрез електронно изпращане на автобиография по конкретна обява в нашата платформа или на място в нашите хипермаркети чрез попълване на хартиена бланка.

phone-interview.png

Телефонно интервю

След като ни изпратиш своята кандидатура, нашите колеги ще я разгледат и ако отговаряш на изискванията, ще се свържат с теб по телефона. В този разговор ще уточните детайли за твоята кандидатура, както и следващите стъпки в процеса по подбор. Ако следващата стъпка е интервю, заедно с колегата ще уговорите удобен ден и час за неговото провеждане.

job-interview.png

Интервю

о време на интервюто от наша страна ще просъстват двама колеги. Те ще искат да разберат повече за твоя опит и умения, ако вече имаш натрупани такива. От своя страна, те ще ти разкажат повече за компанията и съответната позиция, за която кандидатстваш. Ще обсъдите възможността ти за старт, както и работното време. Ти също не се колебай да задаваш въпроси, ако имаш такива.

contract-creation.png

Обратна връзка

В случай, че си одобрен за позицията, твоят бъдещ ръководител ще се свърже с теб по телефона, за да ти предложи да се присъединиш към екипа ни. В случай, че не си одобрен, също ще бъдеш информиран за това от наша страна.