Свържи в едно теория и практика – стани наш дуален ученик

Присъедини се към успешния ни екип и постави основите на професионалното си бъдеще отрано. При нас те очакват вълнуващи задачи и проекти, които да комбинираш със знанията, натрупани в училище.

По-долу можеш да намериш повече информация за ползите, които ти предлага тази възможност и училищата, с които сме в партньорство.

Основна информация

Твоето дуално обучение с един поглед

  • Изисквания: Ученици в 11-ти и 12-ти клас
  • Продължителност: 2 години (11-ти и 12-ти клас)
  • Начало: септември
  • Възнаграждение: 90% от минималната работна заплата в България

Училища партньори – Национална финансово-стопанска гимназия, гр. София и Професионална гимназия по икономика, гр. Перник

Твоя обучителен план

Ето какво те очаква

Ученик, включен в програмата за дуално обучение, има възможност да черпи трудов опит, работейки върху реални бизнес казуси под менторството на утвърден професионалист.

В рамките на дуалното ти обучение ще имаш възможност през учебните за теб години на 11-ти и 12-ти клас да прекарваш общо 14 часа седмично в наш филиал. Програмата ти ще се състои от 3 учебни дни в твоята гимназия и 2 дни, в които ще имаш възможност да прилагаш наученото на практика в нашите магазини. Там ще прекарваш по 7 часа дневно, като почивните дни, предвидени за теб като ученик, също ще бъдат спазени при изготвяне на графика ти от наша страна.  За въвеждането ти в практиката и развитието на твоите умения и знания ще се грижи и опитен ментор, който винаги ще е на разположение за въпросите ти и обратна връзка.

Предимства

Научи повече за това какво можем да ти предложим

  • Разнообразни задачи и вълнуващи проекти
  • Възможност за трупане на ценен трудов опит и досег с опитни специалисти и съвременни методи за образование
  • Платена практика

Интересно ти е да научиш повече за всичките ни предимства като работодател. Можеш да направиш това тук

Изисквания

Нашите изисквания

  • Добър успех в училище
  • Комуникативни умения и подход, ориентиран към клиента
  • Отговорност и ангажираност
  • Проактивност и гъвкавост

Продажби

Започни дуалното си обучение в един от нашите хипермаркети

Ученик, включен в програмата за дуално обучение във филиал изпълнява поставената му от ментор задача да провери наличност на стока спрямо изискванията на веригата.

Интересно ти е да научиш повече за разнообразните задачи и вълнуващите възможности за развитие в нашите хипермаркети? Присъединявайки се към сплотения екип на филиалната ни мрежа ще можеш да се запознаеш с процесите там, както и с работата с клиенти на високо професионално ниво.

Твоят старт при нас

Към отворени позиции

Искаш да станеш част от екипа ни? Тук те чакат разнообразни кариерни възможности.

Към портал за кандидатстване

Регистрирай се сега, за да може винаги да следиш статуса на кандидатурата ти.

Към формуляр за контакт

Имаш още въпроси? Нашият екип по Подбор с удоволствие ще ти помогне.